čtvrtek 2. listopadu 2017

Skvělé singly

Druhý zápas v sezóně, Hustopeče. Hrajeme doma, soupeř chtěl předehrávat, tak proč mu neposkytnout komfort nebadmintonové haly na Údolní. Čtyřhry = výbuch, s Liborem nepotvrzujeme formu z Premiéry a sérií asi sedmi vyhozených míčů do autu osobně ukončuji ostudný druhý set. Kluci vedle pro změnu nahrávají silově disponovaným soupeřům na smečařský trénink, a přes mírný odpor ve třetím setu padli. Holky, naše jistota, bez problémů vítězí. Bára navazuje hladkým vítězstvím, já se také za chvilku vypořádám s Lukášem na jedničce, a mám tak čas pozorovat mixovou bitvu a po očku i kluky na singlu. Petra s Jirkou sice podávají špičkový mixový výkon, bohužel jen ve druhém setu a bod bere soupeř. Libor vzadu na kurtu mezitím utavil Jiřího Krejčiříka, který byl tentokrát celé utkání nezvykle nemluvný (na jeho poměry...) a všichi se za stavu 4:3 pro nás soustředí, co s tím provede Honza. Herní projev bídný, nedaří se, naštěstí soupeř už nemůže, žádá střídání, chodí pomaleji a pomaleji a tak ten třetí set nakonec jde za námi, lavička a jediný fanoušek propukají v jásot  a vítězíme 5:3. Ufff. První důležitý krok máme za sebou, k absolvování důstojné sezóny to chce ještě mlasknout Židlochovice a pak se uvidí. Soupeři děkujeme za vstřícný přístup, bylo to fajn.